Drobný sortiment

V přehledu níže jsou uvedeny některé drobnější práce a výrobky z naší dílny, které na těchto stránkách neuvádíme jako hlavní nabídku, neboť jde o velice různorodý materiál...Můžeme Vám zhotovit konkrétní výrobky uvedené na následujících fotografiích, či úplně nové, originální, které budou odrážet Vaše vlastní nápady, požadavky a přání.

Fošnová vrátka, otočná kolem dubového čepu (nahoře) a vidlice ze samorostu (dole).
Celodřevěný rohový regál. Výška 180cm. Na stojny jsou použity ručně opracované slabé kmeny listnatých stromů (o průměru 7-15cm), které byly pokáceny jako nevhodné křoví a určeny ke spálení. Jednotlivé poličky jsou pak vyrobeny z borových fošen o tloušťce 3cm.
Modřínové dveře, zateplené 5cm izolace. Všechny části jsou ohoblované ručním dřevěným hoblíkem "uběrákem". Vnější i vnitřní prkénka jsou k rámu dveří přišroubována do kulatých jamek (hlubokých cca 5mm), vytvořených kruhovým sukovníkem. Kruhové jamky jsou "zašpuntovány" dřevěnými zátkami stejného průměru, vysoustruženými z téhož materiálu, jako jsou vyrobena samotná prkénka, takže celkový ráz dveří je nenarušený.
Masivní dřevěný podstavec pod akvárko pro rybičky. Podstavec je vytvořen bez použití kovových spojovacích materiálů, jen pomocí čepů a zádlabů ve dřevě.
Stolek ke křeslu.
Postele s výsuvnými úložnými prostory. Smrkové fošny tloušťky 34mm. Voskovo-olejový nátěr.
Kuchyň ze smrkového masivu s pracovní deskou z akácie (spárovka tloušťky 5cm)
Drobný sortiment
Informační tabule se střechou připravenou pro travní pokryv.